خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دوره تضمینی آموزش متلب زیر نظر یکی از مجرب ترین اساتید متلب در کشور

  بنا به دلایل زیر این دوره برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا پیشنهاد می گردد:

  1- وسعت نرم افزار متلب و وجود منابع متعدد باعث سردرگمی دانشجو شده به نحوی که دانشجو واقعا نمیداند نقطه شروع و پایان برای یادگیری این نرم افزار چیست.

  2- مدرس این دوره پس از انجام پایان نامه های مختلف در رشته های مختلف و آموزش به دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در بهترین آموزشگاههای کرج و تهران به نقطه ای ارزشمند برای انتقال تجربیات خود به دانشجویان عزیز رسیده است.

  3- معمولا کدهای نوشته شده توسط افراد از سطح برنامه نویسی پایینی برخوردار بوده و باعث کاهش اعتبار دانشجو نزد استاد میگردد. علاوه بر آن، این مساله، اعتماد به نفس دانشجو را نیز کاهش میدهد.

  4- کد نویسی حرفه ای متلب، GUI، Simulink و سایر مطالب مهم که میتوانند کمک شایان توجهی در پیاده سازی پایان نامه های دانشجویان داشته باشند با بیانی ساده و در عین حال کارامد به طور جامع  آموزش داده میشوند.

  5- معمولا در اکثر آموزشگاهها مدرسینی که تجربه ای در زمینه پایان نامه ندارند در حال آموزش این نرم افزار هستند و نیازهای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی را در نظر نمیگیرند.

  6- یافتن یک مدرس خوب و با تجربه نیمی از موفقیت است که میتواند آینده شما را تضمین کند. *********************************************************************          *********************************************************************

  محل برگزاری کلاسها: 1) تهران – تقاطع فاطمی و ولیعصر

                               2) تهران - تجریش - میدان قدس - ابتدای شریعتی

                               3) تهران - پونک

  تلفن تماس: 09193667998

  ایمیل: ali.cho@yahoo.com


  این مطلب تا کنون 19 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دانشجویان ,تهران ,دانشجو ,افزار ,آموزش ,نامه ,پایان نامه ,تحصیلات تکمیلی ,دانشجویان مقاطع ,مقاطع تحصیلات ,مقاطع تحصیلات تکمیلی ,دانشجویان مقاطع تحصیلات ,
  دوره تضمینی آموزش متلب زیر نظر یکی از مجرب ترین اساتید متلب در کشور

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر